Books

“Quality of life depends on the quality of our blood. Blood quality depends on the quality of the food and how we regulate the alkaline reserves of our body from the ingested food”.

More than 90% of the recipes in my publications have a curative and reductive effect. Put as many fresh vegetables and fruits as you can in the dinners. Mommy, teach your kids to eat properly so they can not solve the same problems you are dealing with for a few years. We will not be ill and overweight. We share idea patterns and mother of the kitchen.

E-BOOK IS AFTER PURCHASE AVAILABLE FOR READING ONLY ONLINE.
AFTER SUCCESSFUL PAYMENT YOU CAN FIND IT IN THIS SECTION.

Najedzte sa do štíhlosti 1

“Jo-jo efekt je iba návrat k pôvodným stravovacím návykom”

V knihe sa dozviete, ako zmenou pohľadu na stravu docielite to, že budete štíhly a zdravý. Publikácia postupne odhaľuje podrobný 28-dňový program, následnú Schodíkovú metódu chudnutia a nakoniec jednoduchý princíp 5:2 na udržanie dosiahnutého výsledku. Pre odvážnejších je v závere tabuľka s krvnými skupinami a rozdelením jednotlivých potravín do skupín na priaznivé, neutrálne a škodlivé. Autorka odporúča aspoň na určité obdobie vynechať potraviny z kategórie škodlivé a po čase nielen uvidíte, ale aj pocítite rozdiel. Nabáda mať stále na mysli fakt, že žiadne diéty a krátkodobé detoxikácie nevyriešia problém s váhou.

11.99 € 13,99 €

Najedzte sa do štíhlosti 3

“Prestaňme diétovať – naučme sa jesť”

Už sám podtitul knihy navádza na jeho obsah. Autorka zdôrazňuje, že všetci sme výsledkom vlastných volieb, rozhodnutí, vzorcov správania a vnímania našich možností. To, ako momentálne vyzeráte, ako sa cítite a ako žijete, zodpovedá tomu, ako ste sa rozhodovali a čo ste doposiaľ volili. Ak dokážete prijať zodpovednosť za tento stav, ak si začnete vedome vyberať čisté, čo možno najmenej priemyselne spracované potraviny a opätovne sa vrátite k zdravému mysleniu našich starých rodičov, je ešte nádej na zlepšenie terajšieho stavu. Myšlienka knihy nabáda k tomu, aby ste si ešte predtým, ako sa rozhodnete vybrať na cestu za kvalitnejším životom, bezodkladne a úprimne odpovedali na nasledujúce otázky… Čítať viac

  1. Čo jem?
  2. Prečo to jem?
  3. Ako sa vyrobilo toto jedlo?
  4. Ako som sa k nemu dostal/a?
  5. Kde má pôvod?

Choroby nevznikajú v priebehu dvoch týždňov. Choroby sa v tele vytvárajú dlhodobo, opakovaním tých istých chýb. Ak chcete dosiahnuť akúkoľvek zmenu, musí tomu predchádzať silná vnútorná túžba. V knihe ďalej nájdete rady, ako sa stravovať počas tehotenstva, lebo je nezmysel, že po týždni či dvoch stravovania podľa mojich receptov, zdravé telo ženy potratí. Opak je pravdou. Ženy, ktoré mali problém s otehotnením, vďaka vysokému prísunu kyseliny listovej otehotneli a vynosili zdravé dieťatko.

Dočítate sa tu, ako si vyberať jedlo na dovolenke alebo služobnej ceste a určite vás potešia aj tipy na vhodnú stravu po tridsiatke. Inšpirovať sa môžete vzorovými jedálničkami a na základe nich si máte možnosť vytvoriť svoj vlastný stravovací program, ktorý vás oslobodí od najrôznejších poradcov. Slová autorky potvrdzuje výrok o tom, že sa nededí nadváha a choroby, ale mamina kuchyňa a nesprávne myšlienkové vzorce.

11.99 € 13,99 €

Abnehmen für Alle Mal

11.99 € 13,99 €

Eat to be Slim

11.99 € 13,99 €

Harmony of Health, Beauty and Vitality

11.99 € 13,99 €

Tieto stránky používajú súbory cookies, aby ste získali čo najlepší zážitok z ich prezerania.