KAŽDODENNÉ STRAVOVANIE

od 3,99 € / obed

Stravu vyrábame z čerstvých surovín, následne ju šokujeme, vákuovo zabalíme a skladujeme v chlade.

Donáška 2018-01-03T11:08:25+01:00

NIE JE TO DIÉTA – je to začiatok nového životného štýlu

Odporúčam s 28čkou a so zmenou k zdravému životnému štýlu začať až vtedy, keď ste presvedčení o jej blahodarných a liečivých účinkoch. Tešte sa na príjemné pocity zo zmeny, znovu získaného zdravia, energie, vitality a štíhleho tela. Nezabúdajte, nie diéta, ale zdravé dlhodobé stravovanie je kľúčom k úspechu. Pozor pitný režim je rovnako dôležitý, ako strava.

Ako na to?

Kontaktuje nás na čísle 0948 090 383, alebo emailom na adrese donaska@macingova.sk

Nezáväzná objednávka a bližšie informácie

Infolinka pre SR: +421 948 090 383, pre CZ: +420 608 616 600

Všetky ďalšie informácie o 28-dňovom programe nájdete v mojom knižnom bestselleri Najedzte sa do štíhlosti 1 a o každodennom stravovaní v knihách Najedzte sa do štíhlosti 2 a 3.

Prejsť do sekcie Knihy

Ako to celé funguje?

 • Donáška je dostupná takmer pre celé územie Slovenska a Česka.

 • Na začiatok každému odporúčam 28 dňový harmonizačný program, ktorý je odrazovým mostíkom k trvalej premene. Stravníci evidujú nasledovné zlepšenia v ich zdravotnom stave: Nájdete na tomto odkaze.

 • Jedlá sú pripravované na základe mojich princípov a receptov. Počas 28 dní Vám donesieme balíček piatich (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera) alebo troch jedál (raňajky, obed, večera). Na Vás už len zostáva dodržiavať dostatočný pitný režim podľa Vašej telesnej váhy. Do 70 kg – 3 až 3,5 litra, nad 70kg – 3,5 až 4 litre denne. Neodporúčam prekročiť objem 4 litrov vody na deň.

 • Vyberte si určený cyklus, kedy chcete začať. Kontaktujte nás buď telefonicky, alebo zaslaním objednávky cez formulár. Prvá donáška príde deň pred začiatkom vybraného cyklu. My Vás kontaktujeme a dohodneme čas a miesto donášky.

 • Jedlá sú balené v hermeticky uzavretých jednorazových obaloch, dobre skladovateľných obaloch, vhodných na ohrev. Na každom obale je označenie daného jedla s popisom surovín z ktorých sa skladá.

 • Naša donáška stravy stojí od 10,44 € / deň, teda 291 € (raňajky, obed, večera) alebo 333 € (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera). Je to služba, pri ktorej ušetríte okrem nákupov v obchodoch či reštauráciách aj veľa času pri dennodennom varení, vrátane šetrenia energií. Po 28 dňoch vrátite svojmu telu rovnováhu, energiu a vitalitu. Začne sa Vám meniť postava, budete štíhlejší/a a hlavne spokojnejší/a.

 • Po úspešnom absolvovaní 28 dňového programu vám ponúkame nadväzujúci stravovací program.

Začiatok cyklu 05.02.2018

Ukážka z knihy

Nasledujúci 28-dňový stravovací program som zostavila tak, aby obsahoval vysoký podiel vlákniny, minerálnych látok a vitamínov, jedlá v ňom majú prevažne nízky glykemický index, a vyhla som sa v ňom aj kombinácii bielkovín a sacharidov, lebo si myslím, že toto je najväčší dôvod prekysľovania organizmu. A čo je dôležité, môžete jesť do maximálneho pocitu nasýtenia, neodporúčam redukovanie a váženie množstva. Naopak, čím väčšie množstvo skonzumujete, tým rýchlejšie doplníte telu potrebné látky…

Ďalšie pozitívne účinky 28-dňového stravovacieho programu:

 • zlepšenie činnosti štítnej žľazy
 • zníženie obsahu cukru a tuku v krvi
 • zlepšenie pečeňových testov
 • odstránenie predmenštruačných a menštruačných problémov
 • úprava stolice, odstránenie zápchy
 • odstránenie ekzémov a zlepšenie stavu aknóznej pleti
 • odstránenie problémov s pankreasom

Ukážka jedál z 28-dňového očistného programu

Inšpirujte sa príbehmi ľudí / Vaše premeny

Nezáväzná objednávka a bližšie informácie

Infolinka pre SR: +421 948 090 383, pre CZ: +420 608 616 600