“MAČINGOVKA” – Životný štýl, ktorý vám zmení život.

UŽ NIE JE DÔVOD VÁHAŤ, VAŠE ZDRAVIE NEPOČKÁ…

Objednajte si “MAČINGOVKU” už dnes a behom 28 dní Vám prinesieme balíček piatich (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera) alebo troch jedál (raňajky, obed, večera).

Možnosť objednať si 28 denný cyklus končí už čoskoro, preto neváhajte a začnite sa harmonizovať s našou kvalitnou stravou. Nezabúdajte, že nie dieta, ale zdravé dlhodobé stravovanie je kľúčom k zdraviu a štíhlej línii.

Konkrétne výsledky nezaručujeme, sú subjektívne a môžu sa líšiť.

ROK PREMENY KATKY:

S Katkou som sa stretla niekedy začiatkom minulého roka (2017). Trocha sa sťažovala, že ju trápia kilá navyše a nevedela si rady. Tak som jej zhruba vysvetlila o čo v mojom stravovaní ide, že to teda nie je iba o chudnutí, ale hlavne o zdraví. A že zdravie je stav fyzickej, sociálnej, psychickej a estetickej rovnováhy a teda aj to, ako vyzeráme a ako sa cítime ovplyvňuje vznik a rozvoj chorôb…

Ako na to?

1. Pozorne si prečítajte celú stránku

2. Vyberte si TYP menu 3 alebo 5 jedál denne

3. Vyplňte a odošlite objednávku

Nezáväzná objednávka a bližšie informácie

Infolinka pre SR: +421 948 090 383, pre CZ: +420 608 616 600

Ako to celé funguje?

 • Mačingovka 28 je dostupná takmer pre celé územie Slovenska a Česka.
 • Na začiatok každému odporúčam 28 dňový harmonizačný program, ktorý je odrazovým mostíkom k trvalej premene. Stravníci evidujú nasledovné zlepšenia v ich zdravotnom stave: Nájdete na tomto odkaze
 • Jedlá sú pripravované na základe mojich princípov a receptov. Počas 28 dní Vám donesieme balíček piatich (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera) alebo troch jedál (raňajky, obed, večera). Na Vás už len zostáva dodržiavať dostatočný pitný režim podľa Vašej telesnej váhy. Do 70 kg – 3 až 3,5 litra, nad 70kg – 3,5 až 4 litre denne. Neodporúčam prekročiť objem 4 litrov vody na deň.
 • Vyberte si určený cyklus, kedy chcete začať. Kontaktujte nás buď telefonicky, alebo zaslaním objednávky cez formulár. Prvá Mačingovka 28 príde deň pred začiatkom vybraného cyklu. My Vás kontaktujeme a dohodneme čas a miesto donášky.
 • Jedlá sú balené v hermeticky uzavretých jednorazových obaloch, dobre skladovateľných obaloch, vhodných na ohrev. Na každom obale je označenie daného jedla s popisom surovín z ktorých sa skladá.
 • Naša Mačingovka 28 stojí od 10,44 € / deň, teda 291 € (raňajky, obed, večera) alebo 333 € (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera). Je to služba, pri ktorej ušetríte okrem nákupov v obchodoch či reštauráciách aj veľa času pri dennodennom varení, vrátane šetrenia energií. Po 28 dňoch vrátite svojmu telu rovnováhu, energiu a vitalitu. Začne sa Vám meniť postava, budete štíhlejší/a a hlavne spokojnejší/a.
 • Po úspešnom absolvovaní 28 dňového programu vám ponúkame nadväzujúci stravovací program.

Začiatok cyklu 07.01.2019, 04.02.2019

dní nemusíte variť, jedlo prinesieme priamo k Vám domov, alebo do práce. 3 alebo 5 jedál denne. Všetky suroviny sú čerstvé a zdravé.

dní a vrátite svojmu telu rovnováhu, energiu a vitalitu. Začne sa Vám meniť postava, budete štíhlejší/a a hlavne spokojnejší/a.

dní za primeranú cenu. Nebudete mať žiadne výdaje za reštaurácie či obchody na 28 dní s kompletnou stravou a donáškou k Vám domov.

Ukážka z knihy

Nasledujúci 28-dňový stravovací program som zostavila tak, aby obsahoval vysoký podiel vlákniny, minerálnych látok a vitamínov, jedlá v ňom majú prevažne nízky glykemický index, a vyhla som sa v ňom aj kombinácii bielkovín a sacharidov, lebo si myslím, že toto je najväčší dôvod prekysľovania organizmu. A čo je dôležité, môžete jesť do maximálneho pocitu nasýtenia, neodporúčam redukovanie a váženie množstva. Naopak, čím väčšie množstvo skonzumujete, tým rýchlejšie doplníte telu potrebné látky…

Ďalšie pozitívne účinky 28-dňového stravovacieho programu:

 • zlepšenie činnosti štítnej žľazy
 • zníženie obsahu cukru a tuku v krvi
 • zlepšenie pečeňových testov
 • odstránenie predmenštruačných a menštruačných problémov
 • úprava stolice, odstránenie zápchy
 • odstránenie ekzémov a zlepšenie stavu aknóznej pleti
 • odstránenie problémov s pankreasom

Ukážka jedál z 28-dňového očistného programu

Inšpirujte sa príbehmi ľudí / Vaše premeny

Príbeh Veroniky

Ivanova premena

Video Alenky

Konkrétne výsledky nezaručujeme, sú subjektívne a môžu sa líšiť.

Nezáväzná objednávka a bližšie informácie

Infolinka pre SR: +421 948 090 383, pre CZ: +420 608 616 600